reversi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reversi

Virtualus žirgynas
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mirkas*Miniracing*

Go down 
AutoriusPranešimas
Miniracing
Konkūro trenerė
Konkūro trenerė
Miniracing


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-09-16

Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitimePen. 10 24, 2008 3:30 pm

nėra


Paskutinį kartą redagavo Miniracing, Pen. 12 26, 2008 7:51 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Konkūro trenerė
Konkūro trenerė
Miniracing


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-09-16

Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitimePen. 10 24, 2008 3:46 pm

Iš lėto atžingnsiuoju su Mirku. Įvedu žirgioką gardan. Šis įsiraito ir stovi truputi sutrikęs. Įėjusi vidun nuimu žirgui poponą ir apsaugas. Galiausiai kantarą. Žirgas pradeda vaikščioti ratais po gardą ir nerimauti dėl naujos vietos. Raminamai pakalbinusi žirgą jį trumpam apraminu. Išsitraukiu iš išpūstos kišenės obuolį ir paduodu žirgui. Šis atsargiai jį paima ir pauosto mano ranką. Numetu viską šalia gardo. Perbraukiu per žirgo kaktytę ir pakutenu nosiuką. Žirgas pastato ausis ir suprunkščia man į ranką. Lėtai išeinu iš gardo. Uždariusi duris išgirstu kanopų bildėjimą ir žvengimą. Pažvelgiu į žirgą. Mirkas trypia vietoje ir nervuojasi. Tylei švilptelėjusi truputi apraminu žirgą. Bet žirgas visvien savo. Labai greitai nubėgu į balninę.
-
Grįžusi įeinu pas žirgą. Šis vis dar neramus. Atsisėdu ant šiaudų. Tada Mirkas apsipranta ir palenkai galvą šalia manęs. Paduodu jam pusę morkos, o kitą pusę pati suvalgau. Mirkas*Miniracing* 41195 Žirgas ją sutriauškina ir suprunkščia. Tada pradeda valgyti mano plaukus.
- Ėj, ramiau, nebandyk mano kantrybės. wefe
Pačiumpu u žirgo nosiuką ir jį pakutenu. Eržilas smaikščiai sužvengia. Pasiėmu šepetį kurį atsinešiau kartu. Pašukuoju žirgio kūnelį, kuris ir taip blizga, bet žirgas patenkytas mėgaujasi šukavimu.
- Na nereikia jau taip liūdėti, gal ryt prajosim su tavim.
Tariu ir paglostau mažiuką.
- Na gerai, gal jau šiek tiek apsipratai. Žirgas suprunkščia ir pradeda kramsnoti šieną. Atsistojusi išienu iš gardo. Dabar nebesigirdi jokio garso. lovelly
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Konkūro trenerė
Konkūro trenerė
Miniracing


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-09-16

Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitimeSk. 10 26, 2008 9:10 pm

Ateinu pas Mirkių.
- Sveikas groži.
Palgostau eržilą ir paduodu morkytę. Ž|irgas ją apuosto ir iš lėto paima. Pauostes mane apsižvalgo garde.
- Tai ką vis dar neramus.
Mirkas stovi nulenkes ausis ir blaškosi. Bandau jį nuraminti, bet žirgui tai nė motais.
- Nu groži tu mano, kas dabar, naujoj vietoj neapsipratai.
Išgirstam cypiant karučio ratus per arklidę. Žirgas pradeda baidytis ir spardytis. Vos ne piestu. Įlekiu vidun ir pačiumou jį už karčių. Žirgas išpūtęs šnervias stebi aplinką, o aš jį raminu.
- Na matai, čia tik valgis atvažiuoja.
Išsitraukiu iš kišenės skanėstų ir paduodu žirgui. Mirkas juso sukrmanoja ir šeip ne tiap apsiramina. Akyse išvystam ir arklininką su vakariene avižom. Kai įpila Mirkui vėl su savo tačke pradeda cypti. Šį kartą žirgas ramesnis. Papeldižiu juodbėriuką. Šis iš lėto prieina prie maisto. Pauosto avižas ir pradeda kimšti. Palaukiu kol šis pavalgys. Atsinešu šepečius ir pradedu valytis juodį. Žirgas ramus ir po kol kas nestresuoja. Pagiriu eržilą ir perbraukiu su kūno šepečiu nuvalau dūlkes. Užmetu poponą ir uždedu kantarą. Prisisegu kordą ir išsivedu žirgą.
--
Grįžtam po geros valandos. Paglostau eržilą ir paduodu obuolį. Nuimu poponą ir kantarą. Šis iš kart puola prie šieno.
- Na matai apsipratai?
Pagiriu eržilą ir užverusi duris išeinu. lovelly
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Konkūro trenerė
Konkūro trenerė
Miniracing


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-09-16

Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitimeAntr. 10 28, 2008 6:30 pm

Ateinu pas Mirkiokštį. Paglostau grožį ir paduodu sknėstą. Eržilas jį sukramsnoja ir suprukščia. Įeinu gardan. Pagreibusi kantarą uždedu jį žirgiui. Prisegu virvę ir prisirišu eržilą. Pradedu šukuotis meilutį. Šis kibindamas man grįbžteli per koją.
- Och, tu nenaudėlį.
Tariu ir pakutenu nosiuką. Iššveičiu žirgą su guminiu šepečiu ir imuosi švelnaus. Nublizginu jį. Keliose vietose patrinu su kietu šepečiu ir vėl nublizginu. Taip vargstu kol žirgas visiškai švarutis. Pabučiuoju jam nosiuką ir iššukuoju karčius. Tada išrenku iš uodegos pjuvenas ir ją išpurenu. Iškrapštau kanopas ir išsinešu šepečius. Grįžtu ir pradedu suktis bintus. Susisukusi užvinioju juos žirgui. Pasiimu pobalnį. Uždedu jį eržilui. Tada dedu želė. Galiausiai užmetu balną. Susagalioju viską ir suveržiu balną. Uždėjusi kantarą ant žirgo kaklą uždedu kamanas. Mirkas šmaikščiai sužvengia. Susagaliojusi kamanas iš lėto išsivedu eržilą.
--
Grįžtam po gerų dviejų valandų. Įvedu žirgą gardan. Nuimu poponą ir nubalnoju. Nuimu kamanas ir išnešu. Grįžtu nuvinioju bintus. Uždedu Mirkui kantariuką ir prisisegu pavadį.
- Nu eisim pasišyldyt.
--
Grįžtam po gero pusvalandžio. Nuimu nuo žirgo poponą ir kantarą. Viską sudedu šalia gardo. Užeinu pas žirgą su skanėstu rnakoje.
- Ach, šaunuolis mano. Šauniai sušokai mažiau.
Paglostau eržilą ir paduodu dar morkytę. Žirgas ją sukramsnoja ir pradeda šnarentis po šieną. Paploju juodbėrukui per kakliuką ir atsisveikinu.
- Iki Mirkiūkšti. lovelly
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Konkūro trenerė
Konkūro trenerė
Miniracing


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-09-16

Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitimeTr. 11 26, 2008 12:35 pm

Ateinu pas Mirkį.
- Nu sveikutis, kaip mano bailutis gyvena.
Paglostau žirgo nosiuką šis draugiškai lyžteli man ranką. Paduodu jam kelis skanėstus ir įsispraudžiu visdun. Pasidedu šepečių dėžę šalia.
- Na užteks nuobuodžiauti, šiandien eisim padirbėti. Mirkas*Miniracing* 879494
Tariu ir paglostau didelę arklio galvą. Su guminiu šepečiu nušveičiu visą žirgo kunelį. Tada nublizginu su minkštu ir dulkes galiausiai nuvalau su kietu. Tada dar truputi papblizginu ir baigiu vieną pusę. Pereinu prie kitos. Vėl viską pakartoju ir sudedu šepečius. Išsitraukiu šukutes ir iššukuoju karčius. Įmetu ir jas.
- Ech gražuoli mano. lovelly
Pabučiuoju mielą Mirko nosytę. Tada iš uodegos išrenku šiaudus ir pjuvenas ir išpurenu uodegytę. Galiausiai imuosi kanopų. Iškrapščiusi kanopas paploju žirgiui per kakliuką ir paduodu dar vieną skanėstą sukrapštytą kišenėj. Susidedu visus šepečius ir išnešu. Grįžtu su bintais. Užsibintuoju žirgo keturias kojytes baltais bntais ir pagriebiu baltą pobalnį gulėjusį šalia. Uždedu ir jį. Galiausiai "atsitaraboninu" balną ir atsargiai uždėjusi gelį uždedu balną. Suveržiu pavaržą ir sulipinu visus lipukus. Mirkas laukia kas bus toliau, nors ir tiap geri žino jog laukia kamanos. Atsinešu jas. Įspruadžiu į mirko burnytę šaltus žąslus ir uždedu odines kąmanas. Mirkas pakramto žąslus ir pastatęs ausis laukia manęs. Atsinešu kordą, steką ir baltą dekutį. Prisegu kordą prie žąslų ir išvedu juodbėriuką iš gardo.
-
Grįžtam po 2 valandų. Įvedu suprakaitavusi Mirką gardan. Nuimu dekutį, sulankstau jį ir pakabinu šalia. Tada nuimu kamanas bei balną. Išsinešu ir juos. Kiek pastebėjau Mirkius pasipūrtė, taigi gelis ir pobalnis liko ant emės susirinkau juos ir grįžtu nubintuoti kojų. Kai bintai jau savo vietoje o balnas ir kamanos sukabintis ateinu į žirgo gardą. Mirkas draugiškai prisėlina prie manęs ir prikiša nosiuką prie kišenės.
- Na taip, gi reikia tave pagirti.
Paduodu mažiui skanėstą ir paėmusi gūnią nuo žemės uždedu ją padūkęėliui. Šis suprunkščia ir pradeda skabyti šieną. Pamačiusi kad jis laimingas savo didelemia ir švariame garde, atsisveikinu ir išienu. lovelly
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Konkūro trenerė
Konkūro trenerė
Miniracing


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-09-16

Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitimePen. 11 28, 2008 2:01 pm

Ateinu pas Mirką. įeinu gardan. Šis guli. Pamates mane iškart pašoka ir garsiai sužvengia. Paglostau jo meilų snukutį ir paduodu granulę.
- Na užteks gal jau tinginiauti???
Tariu ir paglostau žirgiu. Atsinešu šepečius. Nušveičiu visą jo kailį su guminiu ir galiausiai su minkštu. BEt purvo pilna. Šveičiu tol kol nebelieka nei dulkelės. Nublizginu visą šoną. Pereinu prie kitos pusės. Ją irgi gerai išveičiu. Man ant kaktos net prakaitas ištrynkšta. Baigusi paglostau žirgą ir dar pavalau jo snukutį. Paėmusi šukutes iššukuoju žirgo karčius ir katos karčius. Tada pasiimu gumelių ir surišu karčius su gumelėmis į rožytes. Na štai dabar jau tikria gražutis. Iššukuoju uodegą ir imuosi kanopų. Primają vos pakeliu nuo žemės. JAu tiap įsirėžes vaikinas. Iškraštau kanopas idealiai. Paglostau juodbėriuką ir imuosi galinės kanopos. Ją paimu lengvai, bet sulaukiu netikėtumo. Šis atima iš manęs koją ir spiria, bet dėja pro šoną... Pgriebusi steką taip vožteliu kad šis net pašoka.
- Dar isai matai šposų čia imsis.
Pametusi steką į kampą imuosi tos pačios kanopos. Iškraštau ją ir pereinu prei kitos pusės. Iškrapščiusi visas kanopas susidedu visas šmutkes ir išeinu.
Grįžtu su baltui pobalniu, geliu ir baltais bintais. Iš pradžių užvinioju bintus ir užsdedu pobalnį. Tada uždedu gelį ir išeinu balno. Grįžtu ir paskubomis pataisiusi dekį uždedu balną. Perjuosiu pavaržą ir ją priveržiu. Tada prilipinu visus lipukus ir einu kamanų. Akimirkai nepraėjusi aš jau laikau Mirko galvą ir dedu kamanas. Žąslus paėmė lengvai, bet buvo sunkoka jas uždėti, nes vaikinas sugalvojo galvą kilnoti.
- Nu čia dabar kas darosi. pala, pala
PAsipiktinusi trinkteliu žirgui per šoną ir galiausiai uždedu kamanas. Pasiėmusi steką ir dekutį išsivedu pasiutėli iš gardo.
-
Grįžtam po varginančios trefkės. Nuimu nuo balno dekį ir gražiai sulankščiusi padedu prie gardo. Atsegu balno pavaržą ir atjuosiu ją. Nuimu balną. Tada pagriebiu gelį ir pobalnį. Sukabinu viską prie balno. Nuėmusi kamanas vos sopėju pasitraukti, kad neparblokštu Mirkas lekiantis prie maisto. Pakabinu kamanas ant kabliuko ant gardo durų ir liko bintia. Nubintuoju vieną koją ir iškart susisuku bintus. Imuosi kitos. Taip nubintuoju 3 kojs ir liko paskutinė užpakalinė imu ją bintuoti, tik Mirko uodega "švyst, švyst", tipo grasina.
- Ach tai tu dar man pagrasinsi. Atsinešu kantarą ir uždedu jį žirgui per prievartąm atitraukusi nuo bliūdo. Pririšu jį kitam gardo gale. Kad ir kaip Mirkas besidraskytu ar plėšytusi aš jam nubintuoju koją ir susisuku iš lėtpo visus likusius bintus, niekur neskubėdama, kad specialiai jį paerzinčiau. Susirinkusi visą inventorių užveriu duris ir nueinu į balninę.
Gtrįžtu po gerų 10min. Mirkas vis dar tesidrąsko. Iš pradžių uždedu jam gūnią ir šaldantį bintą ant užpakalinės kojos.
- Na dabar geriau pasidarė, kad nepaėdes likai???
Tariu ir nuėmusi kantarą paleidžiu žirgą. Šis nulenkes ausis išlėto nueina prie bliūdo ir vėl kemša. Atrišusi virvę išeinu.
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Konkūro trenerė
Konkūro trenerė
Miniracing


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-09-16

Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 4:15 pm

Ateinu pas savo numylėtinį Mirkiūkštį.
- Sveikutis gražuoli.
Palgostau žirgo meilų snukutį ir paduodu kelias granules. Mirkas jas sukramsnoja ir suprunkščia. Uždedu vyrukui kantarą ir užvinioju šiltus bintus, bei uždedu žieminę gūnią. Prisegusi pavadį išsivedu žirgą.
-
Grįžtam po gerų 2val. Įvedusi žirgą nuimu gūnią ir kantarą. Nuvinioju bintus ir viską sudedu šalia gardo. Paglostau gražuolį ir atsisveikinusi išeinu. lovelly
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mirkas*Miniracing* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mirkas*Miniracing*   Mirkas*Miniracing* I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mirkas*Miniracing*
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Littel Lemon*Miniracing*[Atostogos]
» Miniracing kurbyba
» Dalaras*Miniracing*[Atostogos]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
reversi :: Privačios arklidės :: Miniracing privačios arklidės-
Pereiti į: